Fiyatları görebilmek için Lütfen Bayi girişi yapınız

Royal Canin Mother&Baby Cat Hamile ve Emziren Kedi Maması 10 Kg

Ürün Kodu : RYL023
BARKOD : 3182550724432
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Royal Canin First Age Mother&Baby Cat Hamile ve Emziren Kedi Maması 10 Kg

  Mamaların şekli ve yumuşak yapısı (kolayca ıslanabilir) özellikle genç yavruların süt dişleri için uygundur. İçerdiği özel bitkisel ve mineral kaynaklı hammaddelerce maksimum sindirim güvenliği elde edilir. İçerdiği Mannan-oligo-sakkaritler (MOS), vitamin E, C ve taurin, bağışıklığının zayıf olduğu bu dönemde yavru kedinizin savunma sisteminin kuvvetlenmesine yardım etmektedir. Yavru kedilerin en yoğun gelişme evresini geçirdiği 1-4 aylık arası periyod çok önemli olup, 3 nedenden dolayı henüz olgunlaşmamış olan genç yavruları korumaktadır.

  Yavrular laktozu (süt şekeri) sindirme yeteneklerini yavaş yavaş kaybederler.
  Yavrular bağışıklık sistemleri tamamen fonksiyonel olmadan önce annelerinden aldıkları bağışıklığı yavaş yavaş kaybederler.
  Yavruların süt dişleri 2- 3. haftalarda görülmeye başlayıp, kalıcı dişleri 4. aydan sonra çıkmaya başlar. Baby Cat 34 yavru kedinizi her 3 koşulda desteklemektedir.

  Mama içeriği:

  Kurutulmuş kümes hayvanları eti, kümes hayvanları yağı, soya protein izolatı, pirinç, mısır unu, kurutulmuş kümes hayvanları karaciğeri, bitkisel lifler, mineraller, maya, pancar küspesi, bitkisel yağ, balık yağı, frukto oligo sakkaritler, yumurta tozu, iz elementler (şelat iz elementleri), mannan olİgo sakkaritler, taurin, vitaminler, kadife çiçeği özü.

  Beslenme Tavsiyesi:

  Yaş (Ay) Vücut Ağırlığı (Kg) Günlük Verilecek Miktar (Gr)

  1 0,35 - 0,6 Kg 25 – 35 gr

  2 0,8 – 1,2 Kg 40 – 50 gr

  3 0,4 – 2,1 Kg 60 – 65 gr

  4 Ay ve üzeri Kitten 34

  Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, kedinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.